Tüm Etkinlikler
Performans

"Real Virtually"

16.00 - 16.30
04.11.2017
Behind The Skin / Derinin Arkasında Sergi Alanı

KATILIMCILAR

Genco Gülan

DÜZENLEYEN

Pınar Derin Gençer
  • Performans

    "Performans: The Beatiful Formula Collective"

    14.40 - 14.55
    04.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    The Beatiful Formula Collective

    DÜZENLEYEN

    Ritm Section
  • Performans

    "Performans: Margaux Aubin"

    15.00 - 16.00
    04.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Margaux Aubin

    DÜZENLEYEN

    Pınar Derin Gençer
  • Performans

    "For Sale / Müge Olacak"

    16.00 - 17.00
    04.11.2017
    Atelier Muse Sergi Alanı

    KATILIMCILAR

    Sevin Seda Güney

    DÜZENLEYEN

    Atelier Muse
  • Performans

    "Performans: Rol Vaara"

    17.30 - 18.00
    04.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Rol Vaara

    DÜZENLEYEN

    Pınar Derin Gençer
  • Konser

    "Hep Yek"

    18.00 - 19.00
    04.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Volkan İncüvez

    DÜZENLEYEN

    Evrim Hikmet Öğüt
  • Performans

    "Performans: A.I.R No 2"

    19.00 - 19.40
    04.11.2017
    Ana Sahne

    DÜZENLEYEN

    Osman Nuri İyem
  • Sergi Söyleşisi

    "Gelecek Olarak Hatırlamak"

    11.30 - 13.00
    05.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Jyrki Siukonen, Minna Henriksson, Ilya Orlov, Gregoire Rousseau, Tevfik Rada, Sezgin Boynik

    DÜZENLEYEN

    Sezgin Boynik
  • Performans

    "Body Talks"

    13.15 - 13.50
    05.11.2017
    Ana Sahne

    YÖNETEN

    Pınar Derin Gençer

    KATILIMCILAR

    Rol Vaara

    DÜZENLEYEN

    Pınar Derin Gençer
  • Söyleşi

    "Bronzdan Sonra Hayat Var mı? Kamusal Alan ve Anıtlar"

    14.00 - 15.00
    05.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Aylin Kuryel

    DÜZENLEYEN

    Begüm Özden Fırat
  • Sergi Söyleşisi

    "Sessel Ütopyalar"

    15.00 - 16.00
    05.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Evrim Hikmet Öğüt, Tuna Pase, Mustafa Avcı

    DÜZENLEYEN

    Evrim Hikmet Öğüt
  • Panel

    "Ütopya'nın Sonu mu?"

    16.00 - 17.30
    05.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Ali Artun

    DÜZENLEYEN

    Fırat Arapoğlu
  • Söyleşi ve Performans

    "Hakikat Balını Tadanlar"

    18.00 - 19.00
    05.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Ulaş Özdemir

    DÜZENLEYEN

    Evrim Hikmet Öğüt
  • Atölye

    "Ütopya belgelenebilir mi? Belgelenirse ütopya olur mu?​"

    13.00 - 18.00
    06.11.2017
    7. Hol

    YÖNETEN

    Murat Germen, Osman Nuri İyem

    DÜZENLEYEN

    Osman Nuri İyem
  • Sergi Söyleşisi

    "NöroSanat"

    14.00 - 14.40
    06.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Fatmagül Mutlu

    DÜZENLEYEN

    Atelier Muse
  • Sergi Söyleşisi

    "Sergi-Söyleşi: MerkezKaÇ Sanat Kolektifi"

    15.00 - 15.45
    06.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    MerkezKaÇ Sanat Kolektifi

    DÜZENLEYEN

    Barış Seyitvan
  • Söyleşi

    "Kesikbaş"

    16.00 - 17.00
    06.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Zeynep Sayın, Feyyaz Yaman

    DÜZENLEYEN

    Feyyaz Yaman
  • Performans

    "For Sale / Müge Olacak"

    12.00 - 13.00
    07.11.2017
    Atelier Muse Sergi Alanı

    KATILIMCILAR

    Sevin Seda Güney

    DÜZENLEYEN

    Atelier Muse
  • Söyleşi

    "Simulasyonu Deşmek"

    16.00 - 16.45
    07.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Robonima Gramafonia, Wilsondub, Zoo Psychology (Headspin & Cinuty) w. Robo Geisha, Hilal Seven (Bigeira Eternelle) (Improved Columns Sergi) 

    DÜZENLEYEN

    Önder Kılıç
  • Atölye

    "Geniş ölçekli sanat etkinlikleri nasıl yazılmalı?"

    11.00 - 13.00
    08.11.2017

    DÜZENLEYEN

    Mixer - Unlimited
  • Söyleşi

    "Kostakis Koleksiyonu ve 6.Selanik Bienali Üzerine"

    15.00 - 16.00
    08.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Maria Tsantsanoglou, Syrago Tsiara

    DÜZENLEYEN

    Zümra Dilşad Öksüz
  • Performans

    "Utopia"

    16.00 - 16.30
    08.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Adalet Garmiany

    DÜZENLEYEN

    Barış Seyitvan
  • Performans

    "For Sale / Müge Olacak"

    12.00 - 13.00
    09.11.2017
    Atelier Muse Sergi Alanı

    KATILIMCILAR

    Sevin Seda Güney

    DÜZENLEYEN

    Atelier Muse
  • Atölye

    "Ütopya belgelenebilir mi? Belgelenirse ütopya olur mu?​" Fotoğraf Seçkisi

    13.00 -
    10.11.2017
    7. Hol

    KATILIMCILAR

    Murat Germen, Osman Nuri İyem

    DÜZENLEYEN

    Osman Nuri İyem
  • Performans

    For Sale / Müge Olacak

    12.00 - 13.00
    11.11.2017
    Atelier Muse Sergi Alanı

    KATILIMCILAR

    Sevin Seda Güney

    DÜZENLEYEN

    Atelier Muse
  • Söyleşi

    "Kent Belleğinde Yürümek"

    13.00 - 13.45
    11.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Hale Torun, Esen Kunt, Pınar Derin Gençer

    DÜZENLEYEN

    Pınar Derin Gençer
  • Söyleşi

    "Doğada Sanat ve Ütopya"

    14.00 - 14.40
    11.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Tarık Ceddi, Murat Duraklı, Aylin Zeynep Ertem, Burak Eren Güler, Şafak Gürboğa, Aslı İrhan, Derya Kazan, Ayşe Tülay, Ersin Uysal, Ezgi Vural

    DÜZENLEYEN

    Aylin Zeynep Ertem
  • Performans

    "The Labyrinth of Gender"

    15.00 - 15.15
    11.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    The Labyrinth of Gender, Pınar Derin Gençer, Esen Kunt

    DÜZENLEYEN

    Pınar Derin Gençer
  • Söyleşi

    "Queer Heterotopyalar: Bedeni Yeniden Düşlemek"

    15.15 - 15.45
    11.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Pınar Derin Gençer, Esen Kunt

    DÜZENLEYEN

    Pınar Derin Gençer
  • Panel

    "Küreselleşen Sanat, Popülizm ve Eleştiri"

    16.00 - 18.00
    11.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Julian Stallabras

    DÜZENLEYEN

    AİCA / Fırat Arapoğlu
  • Söyleşi

    "Body Talks"

    18.00 - 18.45
    11.11.2017
    Ana Sahne

    YÖNETEN

    Pınar Derin Gençer

    KATILIMCILAR

    Alexandra Zierle, Paul Andrew Carter

    DÜZENLEYEN

    Pınar Derin Gençer
  • Söyleşi

    “Arkaik gülümseme, yaşanmış bir ütopya"

    14.00 - 15.00
    12.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Ayhatun Ateşin

    DÜZENLEYEN

    Duygu Bağlan, Dart Gallery İstanbul
  • Performans

    "Performans: A.I.D, Şevket Akıncı"

    15.00 - 16.00
    12.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    A.I.D, Şevket Akıncı

    DÜZENLEYEN

    İpek Odabaşı
  • Performans

    "Performans: Çağrı Erdem"

    16.15 - 16.45
    12.11.2017
    Ana Sahne

    KATILIMCILAR

    Çağrı Erdem

    DÜZENLEYEN

    Pınar Derin Gençer
  • Performans

    "Performans: Alexandra Zierle & Paul Carter"

    17.00 - 17.30
    12.11.2017
    Behind The Skin / Derinin Arkasında Sergi Alanı

    KATILIMCILAR

    Alexandra Zierle & Paul Carter

    DÜZENLEYEN

    Pınar Derin Gençer