TÜYAP ARTİST 2017 / 27. İSTANBUL SANAT FUARI ETKİNLİK PROGRAMI 4-12 KASIM 2017

Etkinlik
"Exogenesis Istanbul"
Kategori
Performans
Tarih
04.11.2017
Saat
14.00 - 14.40
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Robonima Presents: Gramafonia, Cinuty,Wilsondub
Düzenleyen
Önder Kılınç
Etkinlik
"Performans: The Beatiful Formula Collective"
Kategori
Performans
Tarih
04.11.2017
Saat
14.40 - 14.55
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
The Beatiful Formula Collective
Düzenleyen
Ritm Section
Etkinlik
"Performans: Margaux Aubin"
Kategori
Performans
Tarih
04.11.2017
Saat
15.00 - 16.00
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Margaux Aubin
Düzenleyen
Pınar Derin Gençer
Etkinlik
"Real Virtually"
Kategori
Performans
Tarih
04.11.2017
Saat
16.00 - 16.30
Yer
Behind The Skin / Derinin Arkasında Sergi Alanı
Katılımcılar
Genco Gülan
Düzenleyen
Pınar Derin Gençer
Etkinlik
"For Sale / Müge Olacak"
Kategori
Performans
Tarih
04.11.2017
Saat
16.00 - 17.00
Yer
Atelier Muse Sergi Alanı
Katılımcılar
Sevin Seda Güney
Düzenleyen
Atelier Muse
Etkinlik
"Performans: Rol Vaara"
Kategori
Performans
Tarih
04.11.2017
Saat
17.30 - 18.00
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Rol Vaara
Düzenleyen
Pınar Derin Gençer
Etkinlik
"Hep Yek"
Kategori
Konser
Tarih
04.11.2017
Saat
18.00 - 19.00
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Volkan İncüvez
Düzenleyen
Evrim Hikmet Öğüt
Etkinlik
"Performans: A.I.R No 2"
Kategori
Performans
Tarih
04.11.2017
Saat
19.00 - 19.40
Yer
Ana Sahne
Düzenleyen
Osman Nuri İyem
Etkinlik
"Gelecek Olarak Hatırlamak"
Kategori
Sergi Söyleşisi
Tarih
05.11.2017
Saat
11.30 - 13.00
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Jyrki Siukonen, Minna Henriksson, Ilya Orlov, Gregoire Rousseau, Tevfik Rada, Sezgin Boynik
Düzenleyen
Sezgin Boynik
Etkinlik
"Body Talks"
Kategori
Performans
Tarih
05.11.2017
Saat
13.15 - 13.50
Yer
Ana Sahne
Yöneten
Pınar Derin Gençer
Katılımcılar
Rol Vaara
Düzenleyen
Pınar Derin Gençer
Etkinlik
"Bronzdan Sonra Hayat Var mı? Kamusal Alan ve Anıtlar"
Kategori
Söyleşi
Tarih
05.11.2017
Saat
14.00 - 15.00
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Aylin Kuryel
Düzenleyen
Begüm Özden Fırat
Etkinlik
"Sessel Ütopyalar"
Kategori
Sergi Söyleşisi
Tarih
05.11.2017
Saat
15.00 - 16.00
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Evrim Hikmet Öğüt, Tuna Pase, Mustafa Avcı
Düzenleyen
Evrim Hikmet Öğüt
Etkinlik
"Ütopya'nın Sonu mu?"
Kategori
Panel
Tarih
05.11.2017
Saat
16.00 - 17.30
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Ali Artun
Düzenleyen
Fırat Arapoğlu
Etkinlik
"Hakikat Balını Tadanlar"
Kategori
Söyleşi ve Performans
Tarih
05.11.2017
Saat
18.00 - 19.00
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Ulaş Özdemir
Düzenleyen
Evrim Hikmet Öğüt
Etkinlik
"Ütopya belgelenebilir mi? Belgelenirse ütopya olur mu?​"
Kategori
Atölye
Tarih
06.11.2017
Saat
13.00 - 18.00
Yer
7. Hol
Yöneten
Murat Germen, Osman Nuri İyem
Düzenleyen
Osman Nuri İyem
Etkinlik
"NöroSanat"
Kategori
Sergi Söyleşisi
Tarih
06.11.2017
Saat
14.00 - 14.40
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Fatmagül Mutlu
Düzenleyen
Atelier Muse
Etkinlik
"Sergi-Söyleşi: MerkezKaÇ Sanat Kolektifi"
Kategori
Sergi Söyleşisi
Tarih
06.11.2017
Saat
15.00 - 15.45
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
MerkezKaÇ Sanat Kolektifi
Düzenleyen
Barış Seyitvan
Etkinlik
"Kesikbaş"
Kategori
Söyleşi
Tarih
06.11.2017
Saat
16.00 - 17.00
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Zeynep Sayın, Feyyaz Yaman
Düzenleyen
Feyyaz Yaman
Etkinlik
"For Sale / Müge Olacak"
Kategori
Performans
Tarih
07.11.2017
Saat
12.00 - 13.00
Yer
Atelier Muse Sergi Alanı
Katılımcılar
Sevin Seda Güney
Düzenleyen
Atelier Muse
Etkinlik
"Simulasyonu Deşmek"
Kategori
Söyleşi
Tarih
07.11.2017
Saat
16.00 - 16.45
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Robonima Gramafonia, Wilsondub, Zoo Psychology (Headspin & Cinuty) w. Robo Geisha, Hilal Seven (Bigeira Eternelle) (Improved Columns Sergi) 
Düzenleyen
Önder Kılıç
Etkinlik
"Geniş ölçekli sanat etkinlikleri nasıl yazılmalı?"
Kategori
Atölye
Tarih
08.11.2017
Saat
11.00 - 13.00
Yer
Düzenleyen
Mixer - Unlimited
Etkinlik
"Kostakis Koleksiyonu ve 6.Selanik Bienali Üzerine"
Kategori
Söyleşi
Tarih
08.11.2017
Saat
15.00 - 16.00
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Maria Tsantsanoglou, Syrago Tsiara
Düzenleyen
Zümra Dilşad Öksüz
Etkinlik
"Utopia"
Kategori
Performans
Tarih
08.11.2017
Saat
16.00 - 16.30
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Adalet Garmiany
Düzenleyen
Barış Seyitvan
Etkinlik
"For Sale / Müge Olacak"
Kategori
Performans
Tarih
09.11.2017
Saat
12.00 - 13.00
Yer
Atelier Muse Sergi Alanı
Katılımcılar
Sevin Seda Güney
Düzenleyen
Atelier Muse
Etkinlik
"Ütopya belgelenebilir mi? Belgelenirse ütopya olur mu?​" Fotoğraf Seçkisi
Kategori
Atölye
Tarih
10.11.2017
Saat
13.00 -
Yer
7. Hol
Katılımcılar
Murat Germen, Osman Nuri İyem
Düzenleyen
Osman Nuri İyem
Etkinlik
For Sale / Müge Olacak
Kategori
Performans
Tarih
11.11.2017
Saat
12.00 - 13.00
Yer
Atelier Muse Sergi Alanı
Katılımcılar
Sevin Seda Güney
Düzenleyen
Atelier Muse
Etkinlik
"Kent Belleğinde Yürümek"
Kategori
Söyleşi
Tarih
11.11.2017
Saat
13.00 - 13.45
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Hale Torun, Esen Kunt, Pınar Derin Gençer
Düzenleyen
Pınar Derin Gençer
Etkinlik
"Doğada Sanat ve Ütopya"
Kategori
Söyleşi
Tarih
11.11.2017
Saat
14.00 - 14.40
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Tarık Ceddi, Murat Duraklı, Aylin Zeynep Ertem, Burak Eren Güler, Şafak Gürboğa, Aslı İrhan, Derya Kazan, Ayşe Tülay, Ersin Uysal, Ezgi Vural
Düzenleyen
Aylin Zeynep Ertem
Etkinlik
"The Labyrinth of Gender"
Kategori
Performans
Tarih
11.11.2017
Saat
15.00 - 15.15
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
The Labyrinth of Gender, Pınar Derin Gençer, Esen Kunt
Düzenleyen
Pınar Derin Gençer
Etkinlik
"Queer Heterotopyalar: Bedeni Yeniden Düşlemek"
Kategori
Söyleşi
Tarih
11.11.2017
Saat
15.15 - 15.45
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Pınar Derin Gençer, Esen Kunt
Düzenleyen
Pınar Derin Gençer
Etkinlik
"Küreselleşen Sanat, Popülizm ve Eleştiri"
Kategori
Panel
Tarih
11.11.2017
Saat
16.00 - 18.00
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Julian Stallabras
Düzenleyen
AİCA / Fırat Arapoğlu
Etkinlik
"Body Talks"
Kategori
Söyleşi
Tarih
11.11.2017
Saat
18.00 - 18.45
Yer
Ana Sahne
Yöneten
Pınar Derin Gençer
Katılımcılar
Alexandra Zierle, Paul Andrew Carter
Düzenleyen
Pınar Derin Gençer
Etkinlik
“Arkaik gülümseme, yaşanmış bir ütopya"
Kategori
Söyleşi
Tarih
12.11.2017
Saat
14.00 - 15.00
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Ayhatun Ateşin
Düzenleyen
Duygu Bağlan, Dart Gallery İstanbul
Etkinlik
"Performans: A.I.D, Şevket Akıncı"
Kategori
Performans
Tarih
12.11.2017
Saat
15.00 - 16.00
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
A.I.D, Şevket Akıncı
Düzenleyen
İpek Odabaşı
Etkinlik
"Performans: Çağrı Erdem"
Kategori
Performans
Tarih
12.11.2017
Saat
16.15 - 16.45
Yer
Ana Sahne
Katılımcılar
Çağrı Erdem
Düzenleyen
Pınar Derin Gençer
Etkinlik
"Performans: Alexandra Zierle & Paul Carter"
Kategori
Performans
Tarih
12.11.2017
Saat
17.00 - 17.30
Yer
Behind The Skin / Derinin Arkasında Sergi Alanı
Katılımcılar
Alexandra Zierle & Paul Carter
Düzenleyen
Pınar Derin Gençer